image1 image2 image3 image4
Witamy, Gościu

Regulamin licytacji

Regulamin licytacji "" w ramach XXII finału WOŚP wystawionej przez anonimowego darczyńcę.

 1. Przedmiotem licytacji jest wykonana z materiału nierdzewnego "". Cena wywoławcza wynosi 200 zł.
 2. Licytacja składa się z dwóch części: internetowej trwającej od 19.12.2012 r. godz. 15.00 do 11.01.2013 r. godz. 17.00 oraz przeprowadzonej podczas zabawy charytatywnej w dniu 12.01.2013 r.
 3. W licytacji mogą brać udział pełnoletnie osoby fizyczne oraz firmy reprezentowane przez właściciela lub jego pełnomocnika.
 4. Warunkiem wzięcia udziału w licytacji internetowej jest podanie danych osobowych lub danych firmy (imię i nazwisko, nazwa firmy, adres, nr telefonu) podczas rejestracji na forum.
 5. Deklarowane wpłaty w czasie licytacji internetowej zgłaszane są za pośrednictwem Internetu na adres forum.
 6. Każdy uczestnik licytacji internetowej może wybrać dla siebie pseudonim lub nazwę, pod którą będzie występować przez cały czas trwania licytacji.
 7. W sytuacji zgłoszenia w trakcie licytacji internetowej przez kilku uczestników wpłat tej samej wysokości, o kolejności miejsc na liście ostatecznej decyduje kolejność zgłoszeń.
 8. W przypadku rezygnacji lub nieprawidłowości wynikających ze strony wygrywającego licytację internetową, licytację tę wygrywa kolejna osoba z listy licytujących.
 9. Zwycięzca licytacji internetowej zostanie powiadomiony o szczegółach dalszego udziału w licytacji "balowej" drogą telefoniczną lub mejlową.
 10. Przedmiot licytacji wydany będzie wygrywającemu, po wpłacie przez niego wylicytowanej kwoty do puszki kwestarskiej, po zakończeniu licytacji podczas zabawy charytatywnej w dniu 12.01.2013 r.
 11. Wszelkie pytania związane z licytacją internetową należy kierować do prowadzącego poprzez forum.
Zasilane przez Kunena

Statistics

Odsłon artykułów:
170828

Online

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.